Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Plagosën të riun që ishte kthyer nga Anglia, DEL VIDEO; Si tentuan autorët ta merrnin me forcë, njëri rrëshqet dhe i bie arma nga duart

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është publikuar video nga ngjarja e ndodhur pak ditë më parë në Dimal, ku mbeti i plagosur Iliaz Ismailaj, që kishte pak ditë që është kthyer nga Anglia.

Ngjarja ka ndodhur në një lavazh në lagje. Ne videon shihet që fillimisht vjen makina e Ismailajt dhe më pas vjen makina tjetër, ku ndodheshin autorët. Në makinë ishin 5 persona, ndërsa njëri prej tyre i armatosur.

Bëhet me dije se autorët kanë dashur të marrin me forcë Iliaz Ismailajn, por që nuk ja kanë dalë.

Autori që ka plagosur Iliazin shihet në videon me armën në dorë, teksa është munduar të iki është rrëzuar.

Më lidhje me ngjarjen janë arrestuar dhe janë lënë në burg shtetasit Adriatik Shabanaj dhe Aurel Filaj, ndërsa janë shpallur në kërkim shtetasit e tjerë.

Për më shumë ndiqni videon:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img