Hapësire reklamuese

Bota

Plagosën nënë e bir, arrestohen vëllezërit shqiptarë në Itali

Shkruar nga Newsbomb
Plagosën nënë e bir, arrestohen vëllezërit

Dy vëllezër shqiptarë janë vënë në pranga nga policia italiane me akuzën për tentativë vrasje.

Sipas raportimeve të mediave italiane, të plagosur mbetën një 42-vjeçar dhe nëna e tij 63-vjeçare, e cila ka ndërhyrë për të mbrojtur të birin.

Gjithçka ka nisur pasi 42-vjeçari ishte në marrëdhënie me ish të dashurën e një prej të arrestuarve. Shqiptarët “u tradhtuan” nga pamjet e kamerave të sigurisë dhe thika e gjetur në vendngjarje.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese