Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Plagosën me thikë 24-vjeçarin, arretohen tre autorët në Korçë

spot_img

Lajme të ngjashëm

fcb1e99b3465e9bdd4659d9fbf7e9964

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se kanë plagosur me thikë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Korçës, 24-vjeçarin Armando Trimi.

Bëhet fjalë për shtetasit A.K, M.J dhe I.A banues në Korcë. Mësohet se shtetasit e arrestuar figurojnë të dënuar më parë për vjedhje, armë dhe drogë.

Kujtojmë se Armando Trimi është qëlluar me thikë në lagjen 17 të qytetit të Korçës, për shkak të një konflikti të castit të nisur me personat e arrestuar. Aktualisht 24-vjeçari ndodhet nën spitalin e Korçës nën kujdesin e mjekëve.

Më shumë

spot_img