Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Plagosën me armë zjarri 33-vjeçarin që sapo ishte kthyer nga Anglia, Gjykata e Beratit merr vendimin për autorët (EMRAT)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Beratit ditën e sotme ka dhënë masën e sigurisë për dy autorët, të cilët pak ditë më parë qëlluan me armë Iliaz Ismailin.

Gjykata ka vendosur masën “arrest me burg” për Adriatik Shabanaj, 35 vjeç, dhe Aurel Filaj, 32 vjeç.

Mësohet se para togave të zeza Shabanaj dhe Filaj nuk e kanë pranuar autorësinë e krimit dhe bashkëpunimin mes tyre, teksa kanë kërkuar lirinë.

Kujtojmë që ngjarja ka ndodhur më 21 maj, ku u plagos 33-vjeçari Iliaz Ismaili, i cili kishte shumë pak ditë që ishte kthyer nga Anglia.

Iliaz Ismaili u plagos me armë zjarri në këmbë dhe gjoks.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img