Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Plagosën dhe hodhën në rrugë 34-vjeçarin, policia greke shpall në kërkim dy persona, mes tyre një vajzë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 34-vjeçari shqiptar iu bë atentat rreth një muaj më parë në Kifisia të Greqisë.

Shqiptari i plagosur u hodh anës rrugës, më pas ishin kalimtarët ata që telefonuan policinë. Në lidhje me ngjarjen bëhet me dije se policia ka shpallur në kërkim një shqiptar 44 vjeç dhe një vajzë 35-vjeçare po shqiptare, e cila dyshohet se ishte bashkëpunëtore e tij.

Personat e përfshirë akuzohen për grabitje dhe tentativë vrasje.

Kujtojmë që 34-vjeçarit që iu bë atentat ishte një person i njohur për autoritetet greke pasi kishte qenë i akuzuar për vepra të ndryshme penale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img