Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Plagosën 27-vjeçarin me thikë te “Komuna e Parisit”, ARRESTOHEN autorët babë e bir (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

 Arrestohen autorët babë e bir, të cilët plagosën një 27 vjeçar mbrëmjen e djeshme në zonë e “Komunës së Parisit” në Tiranë.

Policia bën me dije se në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e “Komunës të Parisit”, ku si pasojë e një konfikti për motive të dobëta mbeti i dëmtuar me mjet prerës shtetasi D. L, rreth 27 vjeç, ju bëjmë janë arrestuar autorët ( at dhe bir). Të ndaluarit janë Edmond Merkaj, 53 vjeç, banues në Tiranë dhe Edjano Merkaj, 23 vjeç, banues në Tiranë.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë në ngarkim të shtetasve të lartpërmendur për veprat penale “Vrasje me dashje e mbetur në tentativë e kryer në bashkëpunim” dhe “Prodhim dhe mbajtja pa leje e armëve të ftohta”.

Më shumë

spot_img