Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Pjesëmarrje e ulët në votime, Giorgia Meloni “thyen” heshtjen dhe shfaqet me dy pjepra në duar (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Garuesja në zgjedhjet e përgjithshme të Italisë, pretendentja për kryeministre e ardhshme e vendit, Giorgia Meloni ka thyer heshtjen zgjedhore, për të bërë një batutë në rrjetet sociale.

“25 shtator, i thashë të gjitha”, dëgjohet të thotë ajo në një video të postuar në instagram ku shfaqet me dy pjepra në dorë, mesa duket duke bërë humor me mbiemrin e saj që në italisht do të thotë pjepri.

Kutitë e votimit në Itali pritet të qëndrojnë hapur deri në orët e vona të natës, deri në orën 23:00, ndërsa deri tani pjesëmarrja është 19.20%, gati e njëjtë me atë të zgjedhjeve të fundit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Giorgia Meloni (@giorgiameloni)

Më shumë
spot_img
spot_img