Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Pjesë e një karteli të fuqishëm droge, 20 vite burg për shqiptarin në Gjermani, dënim të pa shlyer edhe në atdhe (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 56-vjeçar shqiptar i shpallur në kërkim në vendin tonë, është dënuar me 20 vite burg në Gjermani.

albsig

spring

Shqiptari i identifikuar si Fiqiret Deda është dënuar për shkak se ka qenë pjesë e një karteli shumë të fuqishëm droge në Gjermani. Bashkë me shqiptarin janë dënuar dhe pjestarë të tjerë të grupit që operonte në disa qytete gjermane.

Edhe në Shqipëri Deda ka marrë një dënim me 11 vite e gjashtë muaj burg, po ashtu për trafikim dhe shitje të lëndëve narkotike, po që nuk e shlyeu pasi dënimi është dhënë në mungesë, po ashtu për trafikim dhe shitje të lëndëve narkotike.

DODA.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img