Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Pjesë e filmit “Agjenti 007”, humb jetën papritur aktorja e famshme

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka ndërruar jetë aktorja e njohur Tanya Roberts, e cila ka luajtur në serinë e famshme “That ’70s Show” dhe ka pasur rol në filmin për “agjentin 007, “A View To A Kill”.

Mediat e huaja bëjnë me dije se aktorja ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare.

Aktorja kishte dalë një shëtitje me qentë e saj, më pas kur ishte kthyer në shtëpi nuk ishte ndjerë mirë. Ajo Krishlindjet i kaloi në spital, ndërsa ditën e sotme ka ndërruar jetë.

Mediat e huaja shkruajnë se vdekja e saj nuk ka lidhje me Covid-19, ndërsa nuk jepen më shumë detaje se çfarë ka shkaktuar vdekjen e aktores.

MV5BMTQ3MTE4Mjg0NF5BMl5BanBnXkFtZTYwMDc1OTQ1._V1_.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img