Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Pjesë e Big Brother, publikohen fotot e Arjola Demirit me ish-bashkëshortin që e tradhtoi dhe dhunoi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Arjola Demiri është aktualisht pjesë e spektaklit Big Brother Vip. Gjatë qëndrimit në shtëpinë më të ndjekur aktorja ka rrëfyer për marrëdhënien me ish-bashkeshortin Alex Boshnjaku dhe momentet e vështira pas divorcit.

Ajo ka treguar për dhunën fizike nga ish bashkëshorti, madje duke menduar edhe vetëvrasjen. Tashmë Arjola është pjesë e banorëve të “Big Brother Vip”, pretendente për të fituar çmimin e madh.

Këto janë fotot e Arjola Demirit me ish-bashkëshortin Alex Boshnjaku 10 vite më pare të publikuar nga JOQ Albania.

Më shumë
spot_img
spot_img