Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Pjerini prezanton krushqit e parë të familjes së vet me fejesën e djalit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

84989370e55161a888df03614d788483

Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu, ka prezantuar krushqit e parë të familjes së vet me fejesën e djalit.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Pjerini, tregon se djali i tij Alvin është fejuar me Frean duke lidhur kështu akoma më shumë dashurinë e tyre.

Me anë të një fotoje familjare Pjerini na ka prezantuar edhe me krushqit.

“Frea dhe Alvin kanë vendosë tashmë të lidhen përjete duke na ndërru status, Arlindes dhe mua. Trashëgime, mbarësi e ça tu doje zemra në jetë ,” shkruan ai në postimin e tij.

Screenshot_5.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img