Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Pjerin Ndreu i përgjigjet Metës: Dekreti jot është nul! 30 Qershori është i pandalshëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

62a86527f1cbb43862655b1fde08b731

Një tjetër reagim ka ardhur nga radhët e PS-së për vendimin e presidentit Ilir Meta, për anullimin e zgjedhjeve të 30 qershorit.

Kandidati i PS-së për Lezhën Pjerin Ndreu e cilëson dekretin e presidentit si ‘nul’.

Sipas tij, 30 Qershori është i pandalshëm dhe për këtë arsye ai deklaron se do të vazhdojë takimet për fushatën elektorale.

‘Dekreti i Presidentit eshte nul! 30 Qershori eshte i pandalshem…ne vazhduam dere me dere. Lezhjanet mezi presin ndryshimin !’, shkruan Ndreu.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img