Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Piu helm, kush është PEDAGOGU i Universitetit të Mjekësisë që i dha fund jetës (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

b01e1c023f6cf0ba5c27d4ce4c46e9cc

Një 27 vjeçar nga Lezha i identifikuar si Bledar Lufi i dha fund jetës duke pirë helm. Lajmin e konfirmoi edhe ish deputeti socialist Arben Ndoka, ku nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, përmendi mes të tjerash vdekjen tragjike të 27 vjeçarit.

Newsbomb.al mëson se Bledar Lufi, i cili i dha fund jetës duke pirë helm vdekjeprurës ishte me profesion pedagog. Lufi ishte pjesë e stafit pedagogjik pranë Universitetit të Mjekësisë në Tiranë.

Lajmin për vdekjen tragjike të Bledar Lufit e konfirmon edhe pedagogia Erisa Mane. Kjo e fundit me anë të një postimi në rrjetet sociale shprehet e tronditur për humbjen e kolegut dhe mikut të saj.

Po ashtu studentë të Universitetit të Mjkekësisë janë shprehur për newsbomb.al se janë tronditur nga lajmi për pedagogun e tyre, pasi e njihnin si njeri pozitiv dhe me plot energji.

Sakaq, ende nuk dihen shkaqet që e kanë çuar 27 vjeçarin të marrë aktin fatal për jetën.

ppppp.jpg

Postimi i ish deputetit Arben Ndoka

aaa.jpg

Postimi i pedagoges

38885450_1736966219755146_5539289179294269440_o.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img