Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pitbulli i reperit të njohur nuk lëshon qenin endacak në mes të rrugës, tmerrohen qytetarët (VIDEO E RËNDË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Qytetarët në Prishtinë janë tmerruar, pasi kanë qenë dëshmitarë të një përleshje mes dy qenëve.

Nga video e publikuar shihet se qytetarët po përpiqen ti ndajnë dy qentë, ku njëri prej tyre mësohet të jetë qeni i reperit, BimBimma.

Të tmerruar qytetarët kanë njoftuar policinë, ndërsa reperi përpiqet që të largojë qenin e tij pasi ka kafshuar me dhëmbë qenin tjetër dhe nuk po e lëshon.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img