Pishina e rrezikshme me dallgë energjitike, mos e provoni nëse nuk dini not

Publikuar tek: bota, më 13:47 04-05-2015 Pishina e rrezikshme me dallgë energjitike, mos e provoni nëse nuk dini not

“FloWave” është pishina më e frikshme me valë që shkojnë deri në 3 metër gjatësi. Ato mund t’ju godasin nga çdo drejtim, madje nëse ndodheni në mes të saj mund të rrezikoni thyerjen e brinjëve apo lëndime të tjera.

Pishina është projektuar që të testojë fuqitë tuaja të notit. Ajo është 25 metër e gjatë dhe dy metër e thellë. Pishina është hapur në qershor të vitit të kaluar. Ajo funksionon me anë të konvertimit të energjisë në valë.

Për ata që nuk janë notarë të avancuar, është mirë që të mos i provojnë valët energjitike të pishinës “FloWave” në Britani.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këshilltari shkon në tualet dhe harron mikrofonin ndezur, gjithçka dëgjohet në mbledhje
Charlotte është emri i foshnjes mbretërore »
Article Logic
Execution time: 0.01098895072937
array(1) { ["section"]=> string(80) "pishina-e-rrezikshme-me-dallge-energjitike-mos-e-provoni-nese-nuk-dini-not-10340" }