Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pirro Dhima sot përlotet për Greqinë, dikur trajnohej për tu bërë kampion në Shqipëri (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3575a296285fb19345d1541d071339fd

Sot Pirro Dhima, deputet në Kuvendin e Greqisë përlotet teksa bën krahasimin e Greqisë së sotme me Shqipërinë e komunizmit. Megjithatë, ishte pikërisht Shqipëria ajo që e stërviti Pirron, për tu bërë më pas kampion në sportin e peshëngritjes.

Kjo video tregon momente gjatë stërvitjes që Pirro Dhima sëbashku me shokët e tij, kryenin kur ishin të vegjël, si dhe momente nga jeta e tyre e përditshme.

Lexo edhe: Letër e hapur Pirro Dhimës nga një minoritar

{mp4}15235{/mp4}

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img