Pirro Çako ndahet nga partnerja e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:44 21-01-2017 Pirro Çako ndahet nga partnerja e tij

Çifti Pirro Çako dhe Sesilia nuk janë parë më nën shoqërinë e njëri-tjetrit në evente, festa apo aktivitete të ndryshme duke dhënë idenë se ata nuk janë më bashkë.

Blitz ka kontaktuar me çiftin, të cilët kanë konfirmuar zërat e ndarjes së tyre. Në të vërtetë, Pirro dhe Sesilia janë ndarë prej disa muajsh tashmë. Pirro është tërhequr dhe nga muzika për ca kohë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010821104049683
array(1) { ["section"]=> string(43) "pirro-cako-ndahet-nga-partnerja-e-tij-66176" }