Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pirro Çako baba për herë të dytë, ja gjinia dhe emri i fëmijës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kantautori i njohur, Pirro Çako gjithmonë ka mbajtur larg mediave jetën e tij private duke mos lënë hapësira për të kuptuar se çfarë ndodh me të.

Mirëpo, me apo pa dëshirën e Pirros një lajm mjaft i bukur po qarkullon në rrjetet sociale ditën e sotme.

Thuhet se aktori është bërë baba për herë të dytë. Partnerja e tij para pak javësh ka sjellë në jetë vogëlushin e tyre të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Amadeus.

Amadeus do të jetë vëllai i vogël i Anthony-t, djalit që Pirro Çako ka nga martesa me sopranon Inva Mula.

Kujtojmë se para dy vitesh, përsëri pa lejen e Pirros u bë e ditur marrëdhënia e tij me një bionde simpatike, indetiteti i të cilës ende nuk është mësuar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img