Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
42 %
1kmh
20 %
Die
18 °
Hën
17 °
Mar
11 °
Mër
12 °
Enj
12 °
E diel, 2 Prill, 2023

Pique dhe partnerja e tij nisin bashkëjetesën, por ja çfarë kushti i është vënë Clarës të jetojë me futbollistin

Lajme të ngjashëm

Ish-futbollisti i Barcelonës Gerard Pique, duket se tashmë ka nisur bashkëjetesën me të dashurën e re.

Ata kanë vendosur të jetojnë në apartamentin që Pique ka në Calla de Muntaner në Barcelonë. Mediat e huaja kanë bërë me dije se tashmë ata kanë nisur bashkëjetesën sepse nuk është më e pazakontë ti shikosh ata të hyjnë e të dalin së bashku nga e njëjta shtëpi.

Pavarësisht se çifti paska nisur bashkëjetesën, një kusht i është vënë partneres së Pique për të jetuar me futbollistin.

Clara nuk do të jetë prezente në momentin që futbollisti do të takojë fëmijët e tij. Për dy fëmijët e tij Milan dhe Sasha, Clara do të jetë një mike e babait të tyre por asgjë më shumë. Kur Pique është me fëmijët vëmendja do të jetë vetëm tek ata dhe askush tjetër.

Më shumë