Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Pipero flet disa orë pas vaksinimit: Po dëgjoj lloj lloj gjërash! Vaksinën e pashë, e preka dhe e lexova

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0c5eb2cf4696a35ec0cd267e261ab0de

Më shumë

spot_img
spot_img