Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Pikë plumbi’ në mes të Tiranës rrezikoi qytetarët dhe gjobitet me shumën qesharake, reagon pas 9 ditësh Policia: Stiverjani s’është i afërmi i asnjë zyrtari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f2e8639452c25b9c4ed17d155625c0d3

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img