Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Pikas policinë dhe devijon, makina me sirianë përplaset keq në Pogradec, arrestohet shoferi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9bdd53f3b1aa7f3671a2e9b7e0b2286d

Një makina e cila po transportonte 5 sirianë është përplasur pranë një trotuari, afër lumit të qytetit të Pogradecit.

Shoferi pikasi një postbllok policie në hyrje të qytetit dhe devijoi, duke mos iu bindur urdhrit të policisë, ndaj është përpasur.

Policia ndaloi 5 shtetasit sirianë dhe arrestoi shoferët, ndërkohë që bën me dije se është vënë në ndjekje të një makine tjetër tip Benz e cila po ndihmonte makinën e parë të transportonte sirianët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img