Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

‘Pika që s’u bie burrave, se nga gratë rrojnë’, Taulant Balla publikon foto duke kositur barin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6519e00a106403e5b35592dd8400c6ad

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka publikuar një foto duke kositur barin në oborrin e një zonje në Mollas të Cërrikut.

Bashkëngjitur fotos, Balla ka shkruar një thënie të Çajupit: “Burrat nën hije, lozin, kuvendojnë, pika që s’u bie, se nga gratë rrojnë!”.

Kohët e fundit Balla është rikthyer në vendlindjen e tij, ku ka filluar edhe takimet me banorët e zonës për fushatën e zgjedhjeve.

Balla është angazhuar në qarkun e Elbasanit për zgjedhjet e 25 prillit dhe pritet të jetë në krye të listës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img