Hapësire reklamuese

Aktualitet

“Pijmë vetëm duhan”, çfarë ndodh me policët që nuk pranojnë rezultatin e testit të drogës

Shkruar nga Newsbomb
“Pijmë vetëm duhan”, çfarë ndodh me

Punonjësit e policisë së Shtetit pas urdhrit të drejtorit të Policisë, i janë nënshtruar testit të drogës.

Por pas rezutltateve të para ku shumë kanë dolë përdorues, efektivët kanë shprehur përkënaqësi dhe janë shprehur se përgjigjet e testeve janë të gabuara.

Disa prej tyre kanë deklaruar se do të ngrenë padi ndaj laboratorit duke ngritur pretendime për rezultatin e testit, duke thënë se vetëm duhan konsumojnë dhe jo drogë.

Burime për media bëjnë me dije se ata që pretendojnë se testi është i gabuar do të ritestohen pas vlerësimit nga ana e drejtuesve të policisë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese