Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Pezullohet shpërndarja e materialeve zgjedhore në Kurbin, përgjegjësit “harrojnë të mbyllin” një dritare gjatë natës (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është pezulluar shpërndarja e materialeve zgjedhore në KZAZ nr.15 në Kurbin, për shkak të një dritareje të hapur që është lënë gjatë natës në këtë qendër votimi.

Ky proces është pezulluar deri sa të bëhet verifikimi dhe sqarimi i plotë i ngjarjes, pasi dyshohet se mund të jenë futur persona në ambientet e KZAZ-së. Nuk dihet nëse përgjegjësit e kanë lënë të hapur apo ajo është thyer me dhunë.

albsig

Më herët nisi shpërndarja e materialeve zgjedhore në masa të rrepta sigurie në KZAZ-të e Fierit, Lezhës dhe Korçës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img