Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Pezullohet nga detyra “polici më i mirë i 2015”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Çmimin “Polici më i mirë për 2015”-ën… ja kush e fiton (Video)

Shpesh qytetarët janë përballur me policë rrugor strikt e ndonjëherë të ashpër, duke përfunduar në video me pamje jo të këndshme, por ky polic është krejtësisht ndryshe.

Jo më kot është quajtur “polici më i mirë i vitit” nga faqja “Jeta Osh Qef”…Ndiqni videon dhe do ta kuptoni përse.

{mp4}26419{/mp4}

Më shumë

spot_img
spot_img