Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Pezullohen kërkimet për të mbijetuar në Itali, ja arsyeja e frikshme

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pezullohen kërkimet për të mbijetuar nën rrënojat e urës.

Shkak është bërë pasi pritet që një pjesë tjetër e urës të shembet.

Deri më tani numri i viktimave ka shkuar në 39 persona por pritet që ky numër të jetë më shumë se 50. Mes viktimave janë edhe dy shqiptarë, Marjus Djerri dhe  Edi Bokrina.

Rreth 15 të tjerë janë të plagosur dhe ndodhen në spital në gjendje të rëndë shëndetsore.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img