Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
spot_img

Pezullohen fluturimet në Rinas, Çiljeta Xhilaga bashkë me të birin mbeten në aeroport me valixhe në duar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shumtë janë ata qytetarë të cilët kanë mbetur të bllokuar në aeroportin e Rinasit duke mos ditur se çfarë të bëjnë për shkak të pezullimit të fluturimeve.

Çiljeta Xhilaga është një ndër personat të cilët po pret për rifillimin e fluturimeve në aeroportin e Rinasit.

Në fotot e publikuara Çiljeta bashkë me djalin e saj, Fernandon po presin në ambjentet e jashtme të aeroportit  për një njoftim të dytë.

Aeroporti i Rinasit prej ditës së djeshme ka stopuar punën për shkak të grevës së kontrollorëve të trafikut ajror  pas uljes së pagave të tyre nga 4.400 dollarë në 2.200 në muaj.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img