Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Petro Koçi tregon Libofshën, hambar votash për PS, por ambienti që bën aktivitetin tregon gjendjen ‘në pikë të hallit’ pa asnjë investim (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b3ed78137d0c2c84a9248c4575e0a1ab

Petro Koçi ishte zgjedhur kryetar i Partisë Socialiste për Kombinatin mirëpo, zv.ministri i Mbrojtjes lëvizi 7 muaj para zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare, duke u kthyer në ‘hambarin e votave’ socialiste në qarkun e madh të Fierit.

Së fundmi Koçi ka zhvilluar një takim me qytetarët e Libofshës, ku është shprehur i bindur se do të ketë një mandat të ri të Qeverisë së Ramës.

Me anë të një postimi në ‘facebook’ ai shprehet se Libofsha nuk është vetëm hambar votash por hambar dashurie dhe dhimbshmërie.

Mirëpo ajo që vihet re është se teksa Koçi flet për Limbofshën si hambar votash, ambienti ku po zhvillon takimin është në pikë të hallit pa asnjë invesim dhe në gjendje të mjerueshme.

“Jam i bindur se Libofsha do i jape nje mandat te ri shpirtit punetor te Qeverise Rama. Ajo mbetet e vendosur kunder ciftit kriminal Berisha Meta.

Libofsha nuk eshte vetem hambar votash, ajo eshte hambar dashurie, dhimbshurie dhe miresie te pafund, ashtu si eshte edhe shpirti njerezor i Partise Socialiste,” shkruan Koçi në postimin e tij.

120820160_10223615812172714_8920175765792120717_n.jpg120844672_10223615811052686_7451254596415878229_n.jpg120779945_10223615811932708_5179102166192091492_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img