Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Petrit Vasili vlerëson projektin 3D të spitalit të Fierit, thotë se do dukej më i bukur nga ky që është realitet sot

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

12a1175c2252fa6a3ad68af0a050309b

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili shpreh pakënaqësin e tij për spitalin e ri të Fierit, për sa i përket anës estetike.

Si rrallë herë, për një projekt 3D nuk ka kritika por lëvdata. Vasili thotë se projekti 3D i spitalit ishte shumë herë më i bukur ndërsa ky që po ndërtohet aktualisht nga Turqia, është sipas Vasilit, i ngjashëm me një sallë bagëtish.

“Spitali i ri i Fierit ishte projektuar te ishte se paku nje Spital normal.

Por u katandis ne nje spital fushor lufte, si nje stalle bagetish me vetem 150 shtreter nga 427  shtreter, qe ka aktualisht.

Edi Rama shkel mbi shendetesine, qe te mashtroje e te beje fushate dhe degradon çdo gje.

Fotot flasin vete shume qarte dhe askush nuk mbyll dot syte perpara tyre”, shkruan Vasili në rrjetet sociale.

Fotot e publikuara nga Vasili:

sdgsdfgghgh.jpg

dgsrgwe4rhh.jpg

zsfsdfghdetrhe45rh.jpg

Foto e publikuar nga Edi Rama:

fgsdfgerhe4hhhh.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img