Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Petrit Vasili: Të lëshojmë nga vetja për stabilitetin dhe sigurinë e vendit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img