Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Petrit Vasili sulmon SPAK-un: Duhet çuar tek okulisti se nuk sheh nga afër, vetëm në Lushnjën e Tushes dhe harron Ramën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nën-kryetari i LSI-së, Petrit Vasili shprehet pesimist dhe sulmon ashpër SPAK-un, pas operacionit që u finalizua sot në Lushnjë, me arrestimin e kreut të Bashkisë, Fatos Tushe dhe 10 zyrtarëve të tjerë të akuzuar për korrupsion.

Me anë të një shënimi në Facebook, Vasili thotë se SPAK nuk sheh nga afër aferat korruptive të vetë Ramës apo Veliajt, por shkon në Lushnjën e largët me merret me gjëra të vogla.

SPAK ka probleme me “shikimin”!

SPAK ka sy shume “te mprehte” dhe shikon deri larg, deri ne Lushnjen e Tushes se Bashkise, por Edi Ramen dhe Erion Veliajn nuk i sheh dot se i ka shume afer.

SPAK eshte “semure”, SPAK nuk shikon nga afer, por vetem larg.

SPAK duhet çuar tek okulisti, qe te rregulloje shikimin dhe te nderroje gjyslyket per te pare edhe nga afer, megjithse Teatrin e shohin edhe te verberit.

Më shumë

spot_img
spot_img