Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Petrit Vasili s’përmbahet më me Ramën: Të diskutosh me të, si t’i japësh ilaçe një të vdekuri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1ccd7768ad4b2b2399a2d4863dd7a155

Ish-deputeti i LSI Petrit Vasili, në statusin e tij të fundit nuk është “kursyer” aspak në fjalorin që ka përdorur ndaj kryeministrit Edi Rama.

Vasili ka shkruar në profilin e tij zyrtar se Ramës i ka shteruar me kohë arsyerja, dhe sipas tij të flasësh me të është njëlloj sikur t’i japësh ilaçe një të vdekuri.

“Edi Rames i ka shterruar me kohe me vakt arsyeja.

Dhe të diskutosh me një njeri, që ka hequr dorë nga përdorimi i arsyes, është si t’i japësh ilaçe një të vdekuri!!”, shkruan Petrit Vasili, i cili prej kohësh në fakt nuk rezervohet më gjuhën ndaj Ramës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img