Petrit Vasili publikon videon e Ramës: Karagjozi që ndante medalje për negociatat e pahapura

Publikuar tek: politike, më 22:49 10-10-2020 Petrit Vasili publikon videon e Ramës: Karagjozi që ndante medalje për negociatat e pahapura Vasili - Rama

Ironitë e kryeministrit Rama për dekoratat që jep presidenti Meta kanë sjellë shumë replika ndërmjet tyre.

Mes këtij “sherri” është futur edhe nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, i cili i ka dalë në krah presidentit dhe ka publikuar një video të Ramës kur shpërndante dekorata.

Ai e quan Ramën karagjoz, ndërsa hsprehet se kryeministri shpërndau dekorata për ambasadorët për hapjen imagjinare të negociatave.

“Karagjozi, qe ndante medalje per Negociatat e pahapura!(VIDEO).

Ky karagjoz mbajti 10 ore fjalim se pse Presidenti dekoroi Vojo Kushin etj burra dhe gra, qe i kane bere nder ketij vendi me vepren e tyre.

Shikojeni kete karagjozin, qe u jepte medalje Ambasadoreve per Hapjen imagjinare te Negociatave, qe nuk ka ndodhur edhe sot e kesaj dite.

Hajde merre seriozisht kete karagjoz, qe s'rron dot pa genjyer”, shkruan Petrit Vasili.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përfundon numërimi i votave në Tiranë, anëtarësia e PD eleminon vetëm 1 kandidat. EMRAT E NJOHUR me shumë vota kundër, në Kamzë PLAS SHERRI (E PLOTË)
U votua në listën e kandidatëve për deputet në Degën e PD-së Kavajë, Andi Lila: Faleminderit që më konfirmuat, vetëm të bashkuar do ta fitojmë betejën e 25 prillit »
Article Logic
Execution time: 0.014963865280151
array(1) { ["section"]=> string(98) "petrit-vasili-publikon-videon-e-rames-karagjozi-qe-ndante-medalje-per-negociatat-e-pahapura-223384" }