Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Petrit Vasili prezanton vajzat e Vlorës dhe “harron” Luan Ramën: Pastërtia e tyre do thyejë në mes mafiozin e Astirit dhe batakciun e diskretituar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ditën e sotme ka prezantuar vajzat e Vlorës që do të kandidojnë në zgjedhjet e 25 prill për deputete.

Vasili ka publikuar foto me dy kandidatet për deputetet, Grisejda Myslimit dhe Anxhela Shenaj dhe shkruan se vajzat do të “thyjnë në mes” Afrim Qendron dhe Damian Gjiknurin.

Mirëpo ajo që bie në sy është që Vasili ka harruar të përmendë Luan Ramën, i cili është edhe kryesues i listës së kandidatëve për deputetë në Qarkun e Vlorës.

“Vendosmeria e pastertia e vajzave te Vlores Grisejda Myslimit dhe Anxhela Shenaj do ti thyeje ne mes mafiozin e Astirit Afrim Qendro dhe batakçiun  e  diskredituar Damian Gjiknuri qe vetem kane plaçkitur e vjedhur popullin. Vlora e ka vendosur do te votoje vetem vajzat e saja,” shkruan Petrit Vasili në postimin e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img