Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Petrit Vasili mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-politikanit: Humbja e një miku dhemb shumë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka përcjellë një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish politikanit dhe ish biznesmenit Ilir Dashi.

Vasili me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se humbja e një miku dhe miqësie prej më shumë se katër dekadash dhemb.

“Ilir Dashi nuk eshte më.Humbja e nje miku dhe shuarja e nje miqesie prej me shume se kater dekada dhemb shume.

U prehsh ne paqe mik!” shkruan Vasili në postimin e tij.

Kujtojmë që Dashi vuante nga një sëmundje e pashërushme dhe kështu mbylli sot sytë përgjithmonë. Ceremonia e varrimit për ti dhënë lamtumirën e fundit do të mbahet nesër, të hënën, në 20 shtator në orën 11.00.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img