Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Pëson infarkt dhe humb jetën trajneri i Luftëtarit, po drekonte me miqtë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mustafa Hysi, administratori dhe ish-trajneri i Luftëtarit u nda nga jeta sot në moshën 58 vjeçare. Legjenda e futbollit gjirokastrit i ka shokuar të gjithë me largimin e tij të parakohshëm nga jeta, teksa ishte duke drekuar me miqtë e tij.

Arrest kardiak ka pësuar legjenda bluzi, që në vitet ’80 ka qenë një ndër yjet e skuadrës së futbollit. Megjithëse ndihma e miqve ka qenë e menjëhershme, për fat të keq Hysi nuk ka mundur të shpëtojë.

Hysi veç Luftëtarit ka drejtuar edhe disa skuadra të tjera në Kategorinë e Parë, ndërsa ishte ndër emrat e respektuar në Gjirokastër.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img