Pëson arrest kardiak, vdes në ring ylli i mundjes (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 16:32 12-05-2019 Pëson arrest kardiak, vdes në ring ylli i mundjes (VIDEO)

Mundësi profesionist Cesar Barron, ka vdekur në Londër pasi u rrëzua në ring.

Cesar Barron, i njohur si Silver King, teksa ndeshej me kundërshtarin e tij në ring ka pësuar arrest kardiak.

Silver King ishte një yll në Meksikë dhe u bë i njohur në vitin 2005, ku së bashku me aktorin komik Jack Black u shfaqën në filmin Nacho Libre.

Mediat ndërkombëtare raportojnë se fillimisht u mendua se 51-vjeçari po merrte energjitë që i nevojiteshin për t’u ngritur në këmbë dhe më pas kuptuan që ai kishte ndërruar jetë, por ishte tepër vonë.

_106920058_gettyimages-74788770.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010151863098145
array(1) { ["section"]=> string(61) "peson-arrest-kardiak-vdes-ne-ring-ylli-i-mundjes-video-164004" }