Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
38 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
35 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Pësoi infarkt në mes të ujit, mbytet pushuesi nga Kosova në Velipojë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër person është mbytur paraditen e sotme ne bregdetin e Velipojës. Mësohet se viktima është identifikuar si shtetasi Murat Hyseni, 76 vjeç nga Kosova.

Burime për medie bëjnë me dije se i moshuari ka qenë duke notuar në thellësi dhe dyshohet të ketë pësuar infarkt. Kanë qenë pushuesit e tjerë, të cilët e kanë nxjerrë trupin e pajetë në breg të detit dhe kanë njoftuar menjëherë ambulancën.

Ndonëse iu dha ndihma e parë, faktkeqësisht 76 vjeçari kishte ndërruar jetë në mes të detit.

Ndërkohë, po sot u gjet i mbytur në lumin Osum një 45 vjeçar në Berat.

Më shumë

spot_img
spot_img