Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Peshkatarët kapën në rrjetë trupin e pajetë të vëllait”, rrëfimi i dhimbshëm i këngëtares Ermira Babaliu

Shkruar nga Newsbomb
“Peshkatarët kapën në rrjetë trupin e pajetë

Ermira Babaliu është një nga këngëtaret më të njohura të skenës shqiptare. Ndonëse, ka vite që është shkëputur nga skena dhe jeton në SHBA, ajo vazhdon të jetë afër publikut.

Këngëtarja ka bërë një rrëfime në lidhje me ngjarjen tronditës, ku vëëllai i saj u gjet i mbytur.

“Ajo ishte gjëja më tmerrshme që mund t’i ndodh dikujt. Dy javë përpara se të hapeshin ambasadat vëllai im u gjet i mbyllur në liqen dhe e zunë peshkatarët me rrjeta. Nuk dua të flas shumë për ketë sepse është shumë e dhimbshme dhe një nga gjërat që kanë shënjuar jetën. E keqja ishte se përveç se iku, por nuk u gjet se çfarë ndodhi. Nëna ime u bë shumë e fortë dhe u lidh shumë me mua dhe vëllain tjetër timin” tregoi këngëtarja për “ABC e Mëngjesit”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese