Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Peshkatarët filmojnë diskun fluturues që ndiqet nga avionët luftarakë (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një helikopter afrohet pranë varkës së peshkatarëve dhe mesa duket u bëjnë thirrje që të largohen. Vërtetësia e videos është e diskutueshme, ndaj gjykoni vetë.

{mp4}38277{/mp4}
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img