Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Peshkaqeni i ngordhur del në breg të detit në Velipojë, banorët dhe vizitorët shkojnë për ta parë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

730c6e9ba17b0ad5c3fbf1b96c3256f4

Banorët e Velipojës kanë parë një peshkaqen të ngordhur në breg të detit.

Nga fotot e publikuara, peshkaqeni duket i përmasave të mëdha dhe është gjetur pikërisht në zonën e Vulinit në Velipojë.

Akoma nuk është marrë ndonjë masë për largimin e tij nga bregu i detit, ndërsa banorët e zonës dhe vizitorët kanë shkuar për ta parë.

pehskaqeni_3.jpg

peshkaqeni_2.jpg

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img