Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Pesë viktima dhe 127 raste të reja me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ea9037dc47f3228a30397129d2673d3f

Pesë persona e kanë humbur jetën në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit.

Nga 1768 persona të testuar si të dyshuar me Covid, kanë rezultuar pozitivë 127 prej tyre.

Më shumë raste të reja ka në Shkup-38, Kumanovë-23, Dibër-1, Stip-3, Prilep-15, Tetovë-8, Strugë-2, Veles-5, Manastir-1, Ohër-1, Kavadarci-1, Gostivar-12, Strumica- 1, Probistip-3, Pehchevo-2, Berovo-3, Vinica-1, Delchevo-3, Sveti Nikole-3, Negotino-1.

Kujtojmë që deri më tani në Maqedoninë e Veriut e kanë humbur jetën 573 persona, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve ka shkuar në 13,799.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img