Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Pesë të lënduar pasi makina del nga rruga në aksin Burrel-Klos

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një makinë ka dalë nga rruga duke përfunduar në ferra pak minuta më parë në aksin rrugor Burrel – Klos.

Mësohet se në automjeti ndodheshin 5 persona të cilët kanë pësuar lëndime në momentin e daljes nga rruga.

Fatmirësisht të gjithë personat që ndodheshin në të janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Më shumë

spot_img