Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

PESË ORË në mbledhjen e kryesisë, Fatmir Xhafaj me superlativa: Më e mira e viteve të fundit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj zbulon detaje nga mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste që zgjati mëse pesë orë.

Xhafaj thotë se përmbajtja dhe mënyra e debatit nga diskutantët ishte një konfirmim për vlerat demokratike të institucioneve të PS-së,.

“Sot zhvilluam një mbledhje kryesie. Zgjati si rrallëherë, plot 5 orë! Përmbajtja dhe mënyra e debatit të zhvilluar – një konfirmim i vlerave demokratike të institucioneve të Partisë Socialiste. Realizëm, përgjegjshmëri në vlerësimin e situatës dhe për rrugën që do ecim, nga të gjithë diskutantët. Çdo gjë në interes të vendit dhe në shërbim të njerëzve. Ishte një ndër mbledhjet më të mira të viteve të fundit në këtë lloj formati. PS mbetet një vlerë e çmuar demokracie, stabiliteti e reformimi në këtë vend”, shkruan Xhafaj në rrjetet sociale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img