Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pesë gra akuzojnë këngëtarin e FAMSHËM për ABUZIM, aktorja: Më prekte kur isha adoleshente, s’jetoj më në frikë! Ai është i rrëzikshëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

176cc11dfe364b421469c2be69edce09

Aktori amerikan, Marilyn Manson është në vënë në qendër të akuzave. 

Pesë femra kanë akuzuar Manson për abuzim seksual, mes të cilave dhe aktorja e lidhur së fundmi me të, Rachel Wood.

Ka qënë Wood ajo që ka dhënë lajmin në rrjetin social Instagram, ku pranon se është abuzuar për shumë vite nga Manson, madje që prej kohës kur ishin adoleshentë.

“Emri i abuzuesit tim është Brian Warner, i njohur gjithashtu në botë si Marilyn Manson. Ai filloi të më pastronte kur isha adoleshent dhe më abuzoi tmerrësisht për vite me rradhë. Më lanë trurin dhe u manipulova për nënshtrim. Unë kam mbaruar duke jetuar me frikën e hakmarrjes, shpifjes ose shantazhit. Unë jam këtu për të zbuluar këtë njeri të rrezikshëm dhe për të thirrur industritë e shumta që i kanë mundësuar, para se ai të shkatërrojë më shumë jetë. Unë qëndroj me shumë viktima dhe nuk do të heshtë më,” ka shkruar ajo.

Manson është akuzuar edhe nga katër femra të tjera, Ashley Walters, Sarah McNeilly, Ashley Morgan dhe Gabriella që kanë pretenduar se janë abuzuar fizikisht, seksualisht dhe emocionalisht nga ai. Një nga këto gra gjithashtu ka thënë se aktori e ka detyruar që të merrte drogë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img