Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Përvjetori i martesës, Andrra i bën urimin romantik Sinan Hoxhës: Je buzëqeshja ime që kurrë s’do të venitet, je loti im i gëzimit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6952e3934032dddbdcf09d20573e25d1

Dita e sotme për çiftin e dashur të showbizzit Andrra Destani dhe Sinan Hoxhës është shumë e veçantë.

Çifti feston 5-vjetorin e martesës dhe nuk kishte se si në një ditë kaq të veçantë të mungon edhe dedikimet romantike dhe me fjalë të ndjera.

Andrra ka postuar disa foto në ‘Instagram’, nga dita e madhe kur kurorëzun edhe dashurinë e tyre, teksa krahas postimit ka bërë një dedimim romantik.

“5 vite me pare, ne altarin e dashurise u betuam mes emocionesh per lumturi te perjetshme, te cilen e deshmoj cdo dite pakursim. Kemi bekimin e zotit, per ajrin e dashurise qe frymojme dhe rrjedhen e pafundme te casteve qe se bashku perqafojme. Je buzeqeshja ime qe kurre s’do te venitet, je loti im i gezimit! S’me tremb asnje dallge e jetes, sa kohe streha ime je ti! Jemi festa e jetes se njeri-tjetrit, gezuar dashuri,” shkruan Andrra në postimin e saj.

Screenshot_11.png

Screenshot_12.pngScreenshot_13.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img