Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Përvjetori i 10-të i dashurisë, çifti i njohur e feston duke u rimartuar

Shkruar nga Newsbomb
Përvjetori i 10-të i dashurisë, çifti i njohur e feston

Çifti i njohur, Chrissy Teigen dhe John Legend këtë fundjavë kanë festuar përvetorin e 10-të të martesës së tyre.

Ndryshe nga çfarë mund ta mendoni modelja dhe këngëtari vendosin që përvjetorin e tyre të marteës ta festonin pikërisht atje ku kurorëzuan dashurinë e tyre në 2013, në  liqenin e Komos Itali dhe të rimartoheshin.

Çifti ka kurorëzuar për herë të dytë dashurinë duke rithënë edhe njëherë zotimet e tyre. Ata kanë festuar 10 vjetorin e dashurisë me 4 fëmijët e tyre, të afërmit dhe miqtë e tyre.

Chrissy veshi një fustan mini të bardhë dhe dukej në super formë, ndërsa John veshi një kostum të kaltër. Çifti ishte vazhdimisht i qeshur, ndërsa dashuri mes tyre rritet edhe pse vitet kalojnë.

[gallery size="full" td_select_gallery_slide="slide" td_gallery_title_input="© Credits celebmafia.com" ids="737079,737078,737077,737076,737075"]

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese