Përurimi i Memorialit për Holokaustin, pjesëmarrësit mblidhen për FOTO por Rama i shpërndan për të ruajtur distancën (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:19 09-07-2020 Përurimi i Memorialit për Holokaustin, pjesëmarrësit mblidhen për FOTO por Rama i shpërndan për të ruajtur distancën (VIDEO) Nga perurimi i Memorialit per Holokaustit,

Mëngjesin e sotëm në Kodrat e Liqenit Artificial është zhvilluar një aktivitet për përurimin e Memorialit për viktimat e Holokaustit, ku mes të pranishmëve ka qenë dhe kryeministri Rama.

Në takim ishin gjithashtu kryebashkiaku Veliaj, ambasadorja Kim, ambasadori i Izraelit Noah Gal Gendler dhe përfaqësues të besimeve fetare në vend. Në fund të takimit pjesëmarrësit janë mbledhur para Memorialit për të shkrepur një foto së bashku.

Mirëpo, i vetmi që u kujdes për të ruajtur distancën në atë takim ishte kryeministri Rama. I vendosur në qendër të Memorialit, Rama i “organizoi” vetë pjesëmarrësit duke i udhëzuar se ku të shkonin që të qëndronin sadopak larg njëri-tjetrit.

VIDEO:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012058019638062
array(1) { ["section"]=> string(128) "perurimi-i-memorialit-per-holokaustin-pjesemarresit-mblidhen-per-foto-por-rama-i-shperndan-per-te-ruajtur-distancen-video-213307" }