Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Përulet këngëtarja e showbiz-it shqiptar, lutje dhe mëshirë në këtë vend të shenjtë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjeste të tilla nga artistë të njohur nuk i shohim shpesh.

Por, këngëtarja simpatike, Samanta Karavella është një prej tyre. Siç shihet edhe në këtë foto të postuar prej asaj vetë në Instagram, Samanta po kryen ritualin e një lutje në Kishën e Laçit.

Me duar të puthitura pranëe buzeve dhe e veshur sportive, këngëtarja ka mbyllur sytë dhe mesa duket po lutet për një dëshirë të madhe.

Komentusit kanë qenë të shumtë dhe i bashkohen lutjeve të saj. 

Më shumë

spot_img